In memoriam Yvan Ballet en Charles Fraeys, oud-leden van NOLIKO Maaseik

Het was een zwarte, droevige week voor onze club, met overlijdensberichten van twee oud-leden.

Op 14 augustus overleed Yvan Ballet, 78 jaar, in de jaren zestig speler van het toenmalige MAVOC Maaseik. De liefde bracht hem van Hasselt naar Maaseik. Hij trouwde op paasmaandag 1967 met Lut Segers. Die paasmaandag zullen de oudere Maaseikenaren zich allicht nog herinneren: die dag trouwden drie zussen Segers met drie volleybalspelers. (Hun jongere broer Wim zou later overigens 16 seizoenen in het eerste team spelen.)

Bekijk hier de rouwadvertentie.

 

Eén dag later overleed Charles Fraeys, 79 jaar, in 1960 medestichter van de Maaseiker Volleybalclub MAVOC en van 1962 tot 1976 secretaris van onze club. Charles, Sjarel voor de insiders, was nog altijd een trouwe abonnee van onze thuiswedstrijden in de LOTTO Dôme. Hij stond altijd paraat voor zijn analyse van de match.

Bekijk hier de rouwadvertentie.

Wij bieden de families ons medeleven aan.

 

Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2017

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be