Gaas aan de Maas!

<p>Foto ZUPP</p>

In een titelfinale telt in principe elke overwinning. Het systeem van de titelfinales in het volleybal laat gelukkig toe dat je als team al eens een steekje mag laten vallen. GREENYARD Maaseik heeft de boot dus zeker nog niet gemist.

Wie de wedstrijd van afgelopen vrijdag tegen Knack Roeselare aanschouwde, kon vaststellen dat Maaseik niet kansloos was. In de eerste set waren we heer en meester in de Tomabelhal.

Als we die vierde set hadden binnengehaald (het verschil was miniem; 26-24).
Als we dan die vijfde set konden winnen.
Als, als, als….

Wees maar zeker dat Fulvio Bertini zijn team deze week nog harder heeft laten zweten. Extra inzetten op de opslagdruk, want daar vallen punten te rapen. Onze jongens zijn vriendelijke mannen, maar op het veld mag de agressie versterkt worden.

Dinsdag zetten wij die ‘als’ om in feiten. GREENYARD Maaseik mikt op winst. En dat doen we graag in een volle Steengoed Arena. Vrijdag kon ons team al rekenen op een fijne delegatie supporters aan de andere kant van het land. In onze eigen thuishaven moet Roeselare de hete adem van een massa Maaseik-supporters voelen. Voor wie er nog aan twijfelt: een massa toeschouwers die toejuichen, dat helpt!

De opdracht voor onze supporters is duidelijk: massale aanwezigheid én kom in het rood!
De opdracht voor ons team is ook duidelijk: winst pakken in deze tweede finalewedstrijd.

Anders ligt de boot toch al vertrekkensklaar… (CaS)

 

Agenda finale play-offs (best of 5):

Dinsdag 2 mei, 20u30 VC GREENYARD Maaseik - Knack Roeselare (klik HIER voor tickets)

Vrijdag 5 mei, 20u30 Knack Roeselare - VC GREENYARD Maaseik

 

Eventueel:

Dinsdag 9 mei, 20u30 VC GREENYARD Maaseik - Knack Roeselare

Vrijdag 12 mei, 20u30 Knack Roeselare - VC GREENYARD Maaseik

 

Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2021

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be

 

Comments