Eindrangschikking Meisjes

STEENGOEDCup 2019

Eindrangschikking meisjes

1   Volley Haasrode Leuven
2   Ladies volley Limburg (As / Tongeren)
3   Stalvoc Beverlo
4   Mendo Booischot
5   Volley dames Heist
6   HHC Hornerhof (NL)
7   Jeval Alken
8   Volley Brabant (NL)
9   Orion Doetinchem (NL)
10   Greenyard Maaseik

STEENGOEDCup 2018

Eindrangschikking meisjes

1                 VHLeuven
2   Mendo Booischot
3   Jeval Alken
4   Stalvoc Beverlo
5   Volley Brabant (NL)
6   RTT Sittard (NL)
7   VV de burgst Breda (NL)
8   Volanza volley Landen Zoutleeuw
9   VC GREENYARD Maaseik

STEENGOEDCup 2017

Eindrangschikking meisjes

1   Mendo Booischot
2   RTC Almelo (NL)
3   Volley Heist dames
4   VHLeuven
5   Stalvoc Beverlo
6   Volley Brabant (NL)
7   DV Hasselt
8   Zuidhorn Meeuwen (NL)

STEENGOEDCup 2016

Eindrangschikking meisjes

1   Mendo Booischot (BEL)
2   Volley Haasrode-Leuven (BEL)
3   RTC Almelo (NED)
4   FH Nijlen (BEL)
5   VOC Schriek (BEL)
6   Schwerte VV (GER)
7   Fixit Kalmthout (BEL)
8   Datovoc Tongeren (BEL)
9   Sparvoc Lanaken (BEL)
10   DV Hasselt (BEL)
11   Stalvoc Beverlo (BEL)
12   VC Gimme Waasland (BEL)

STEENGOED Cup 2015

Eindrangschikking meisjes

1   Mendo Booischot (BEL)
2   Wvv Volleybal (GER)
3   VHLeuven (BEL)
4   Nijlen (BEL)
5   RTC Almelo (NED)
6   Spinley Dessel (BEL)
7   DV Hasselt (BEL)
8   MAVO Dilsen-Stokkem (BEL)
9   VV Schwerte (GER)
10   Volleybal Brabant (NED)

 

STEENGOED Cup 2014

Eindrangschikking meisjes

1   Mendo Booischot
2   Volley Haasrode Leuven
3   Lizards Lubbeek Leuven
4   VOC Schriek
5   RTC Almelo
6   NOLIKO Maaseik
7   DV Hasselt
8   Stal Beverlo
9   MVC Molenbeersel
10   Volleybal brabant
11   Schwerte
12   VC Odi Middelbeers

STEENGOED Cup 2013

Eindrangschikking meisjes

1 Lizzards Lubbeek-Leuven (BEL)
2 VST Lions (BEL)
3 RTC Oost Nederland NeVobo Almelo (NED)
4 VC Argex Duvel Puurs (BEL)
5 Volleybal Brabant (NED)
6 DV Hasselt (BEL)
7 NOLIKO Maaseik (BEL)
8 Axor Bocholt (BEL)

Xmas Cup 2012

Eindrangschikking meisjes

1 RTC Almelo 
2 Lizards Lubbeek Leuven
3 AIF
4 DV Hasselt 
5 Volley Haasrode Leuven 
6 Govok Gooik 
7 VC Odi Middelbeers 
8 Molok Stal 
9 VC Lanaken
10 NOLIKO Maaseik

Xmas Cup 2011

Eindrangschikking meisjes

 

1 DV Hasselt
2 Volley Haasrode Leuven
3 VC Retie
4 Summa Peelpush
5 Noliko Maaseik
6 Govok Gooik
7 RTC Almelo
8 VC Ledub Budel

 

Jeugd Christmas Cup 2010

Eindrangschikking meisjes

1. Summa Volleybalschool

2. Govoc Cammaert Gooik

3. ASV Chapelle

4. DV Hasselt

5. Volley Haasrode Leuven

6. Sparvoc Lanaken

7. Noliko Maaseik

8. Hovoc Horst (Nl)

Jeugd Christmas Cup 2009

Eindrangschikking meisjes

  1. Govok Cammaert Gooik
  2. Summa Peelpush
  3. Cristal Jeval Alken
  4. Nevobo Eindhoven
  5. Volley Haasrode Leuven
  6. VC Weert
  7. Sliedrecht Sport
  8. Noliko Maaseik

Jeugd Christmas Cup 2008

Eindrangschikking meisjes

1.VC Thimister-Hervé

2.Nevobo

3.VG Leuven

4.Meijel

5.Lummen

6.VC ODI Middelbeers

7.Noliko Maaseik

8.VC Weert

 

 

Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2020

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be

 

Comments