STEENGOEDCup 2018 : Eindrangschikking

Meisjes       Jongens  
             
1   VHLeuven   1   VHLeuven
2   Mendo Booischot   2   Mendo Booischot
3   Jeval Alken   3   D'hondt volley Oudenaarde
4   Stalvoc Beverlo   4   Stalvoc Beverlo
5   Volley Brabant (NL)   5   Amigos Zoersel
6   RTT Sittard (NL)   6   VC Voerendaal (NL)
7   VV de burgst Breda (NL)   7   VC GREENYARD Maaseik
8   Volanza volley Landen Zoutleeuw   8   VC Syneton Duvel Puurs
9   VC GREENYARD Maaseik        

Zaterdag 29 december 2018 : Finalewedstrijden

Uur Terrein Poule Wedstrijd     Uitslag   
14:00 SA Finale M Mendo Booischot - VHLeuven 1-3  (25/19, 28/30, 12/25, 11/25)
             
+16:00 SA Finale J VHLeuven - Mendo Booischot 3-0 (25/18, 25/16, 25/19)
                     
+18:00 SA Prijsuitreiking    

 

Zaterdag 29 december 2018 : Ronde 2

Uur Terrein Poule Wedstrijd     Uitslag
9:00 T1 M A1 - M B2 Mendo Booischot - Stalvoc Beverlo 2-0 (25/16, 25/15)
9:00 T2 J A3 - J B3 VC Syneton Duvel Puurs - Amigos Zoersel 0-2 (21/25, 23/25)
9:00 T3 M B1 - M A2 Jeval Alken - VHLeuven 0-2 (13/25, 18/25)
9:00 T4 J A4 - J B4 VC GREENYARD Maaseik - VC Voerendaal 0-2 (24/26, 23/25)
9:00 T5 M A4 - M A5 VV de burgst Breda - VC GREENYARD Maaseik 2-0 (25/21, 25/20)
9:00 T6 M A3 - M B4 Volley Brabant (NL) - Volanza volley Landen Zoutleeuw 2-0 (25/13, 25/19)
               
10:15 T1 J A1 - J B2 VHLeuven - Stalvoc Beverlo 2-0 (25/18, 25/14)
10:15 T2 J B1 - J A2 Mendo Booischot - D'hondt volley Oudenaarde 2-1 (13/25, 25/23, 15/5)
10:15 T3 M A5 - M B3 VC GREENYARD Maaseik - RTT Sittard 0-2 (19/25, 19/25)
10:15 T4 J A3 - J B4 VC Syneton Duvel Puurs - VC Voerendaal 0-2 (16/25, 18/25)
10:15 T5 J A4 - J B3 VC GREENYARD Maaseik - Amigos Zoersel 0-2 (13/25, 17/25)
10:15 T6 M A4 - M B4 VV de burgst Breda - Volanza volley Landen Zoutleeuw 0-2 (19/25, 22/25)
               
11:30 T1 J pl3/4 - J pl3/4 Stalvoc Beverlo - D'hondt volley Oudenaarde 0-2 (20/25, 18/25)
11:30 T2 M A3 - M B3 Volley Brabant (NL) - RTT Sittard 1-1 (25/22, 23/25)
11:30 T3 M pl3/4 - M pl3/4 Stalvoc Beverlo - Jeval Alken 1-2 (25/21, 21/25, 12/15)

Vrijdag 28 december 2018 : Poulewedstrijden

Meisjes :

Uur Terrein Poule Wedstrijd     Uitslag
9:00 T1 M-B Stalvoc Beverlo - Jeval Alken 0-2 (19/25, 21/25)
9:00 T2 M-A VV de burgst Breda - Mendo Booischot 0-2 (10/25, 10/25)
9:00 T5 M-A VC GREENYARD Maaseik - VHLeuven 0-2 (15/25, 9/25)
9:00 T6 M-B RTT Sittard - Volanza volley Landen Zoutleeuw 2-0 (25/18, 25/22)
               
10:30 T1 M-B Volanza volley Landen Zoutleeuw - FF 0-0  
10:30 T2 M-A VHLeuven - Volley Brabant (NL) 2-0 (25/9, 25/17)
10:30 T5 M-B RTT Sittard - Stalvoc Beverlo 1-2 (20/25, 25/20, 9/15)
10:30 T6 M-A VC GREENYARD Maaseik - VV de burgst Breda 1-2 (18/25, 25/21, 12/15)
               
12:00 T1 M-B Jeval Alken - FF 0-0  
12:00 T6 M-A Mendo Booischot - Volley Brabant (NL) 2-0 (25/12, 25/19)
               
14:00 T1 M-A VHLeuven - VV de burgst Breda 2-0 (25/15, 25/7)
14:00 T6 M-B Volanza volley Landen Zoutleeuw - Stalvoc Beverlo 0-2 (11/25, 15/25)
               
15:30 T1 M-A VC GREENYARD Maaseik - Volley Brabant (NL) 0-2 (16/25, 18/25)
15:30 T2 M-B RTT Sittard - FF 0-0  
15:30 T5 M-A VHLeuven - Mendo Booischot 1-2 (7/25, 25/20, 14/15)
15:30 T6 M-B Volanza volley Landen Zoutleeuw - Jeval Alken 0-2 (16/25, 15/25)
               
15:30 T1 M-B RTT Sittard - Jeval Alken 0-2 (19/25, 19/25)
17:00 T2 M-A VC GREENYARD Maaseik - Mendo Booischot 0-2 (7/25, 3/25)
17:00 T5 M-A VV de burgst Breda - Volley Brabant (NL) 0-2 (14/25, 18/25)
17:00 T6 M-B Stalvoc Beverlo - FF 0-0  

Jongens :

Uur Terrein Poule Wedstrijd     Uitslag
9:00 T3 J-A VC GREENYARD Maaseik - VHLeuven 0-2 (7/25, 14/25)
9:00 T4 J-A VC Syneton Duvel Puurs - D'hondt volley Oudenaarde 0-2 (17/25, 21/25)
   
10:30 T3 J-B VC Voerendaal - Amigos Zoersel 0-2 (9/25, 14/25)
10:30 T4 J-B Mendo Booischot - Stalvoc Beverlo 2-1 (25/22, 24/26, 15/10)
   
12:00 T3 J-A VHLeuven - D'hondt volley Oudenaarde 2-0 (25/22, 25/12)
12:00 T4 J-A VC GREENYARD Maaseik - VC Syneton Duvel Puurs 0-2 (16/25, 20/25)
   
14:00 T3 J-B Mendo Booischot - Amigos Zoersel 2-0 (25/17, 25/19)
14:00 T4 J-B Stalvoc Beverlo - VC Voerendaal 1-2 (19/25, 25/23, 13/15)
   
15:30 T3 J-B Stalvoc Beverlo - Amigos Zoersel 2-1 (25/18, 22/25, 15/9)
15:30 T4 J-B Mendo Booischot - VC Voerendaal 2-0 (25/14, 25/21)
   
17:00 T3 J-A VHLeuven - VC Syneton Duvel Puurs 2-0 (25/17, 25/10)
17:00 T4 J-A VC GREENYARD Maaseik - D'hondt volley Oudenaarde 0-2 (13/25, 11/25)

Donderdag 28 december 2017

Stand na de poulewedstrijden (Eindstand poules)

Meisjes :

Reeks Meisjes-A       Reeks Meisjes-B    
Team Wedstr. Punten   Team Wedstr. Punten
Mendo Booischot 4 11   Jeval Alken 3 9
VHLeuven 4 10   Stalvoc Beverlo 3 5
Volley Brabant (NL) 4 6   RTT Sittard 3 4
VV de burgst Breda 4 2   Volanza volley Landen Zoutleeuw 3 0
VC GREENYARD Maaseik 4 1        

Jongens :

Reeks Jongens-A       Reeks Jongens-B    
Team Wedstr. Punten   Team Wedstr. Punten
VHLeuven 3 9   Mendo Booischot 3 8
D'hondt volley Oudenaarde 3 6   Stalvoc Beverlo 3 4
VC Syneton Duvel Puurs 3 3   Amigos Zoersel 3 4
VC GREENYARD Maaseik 3 0   VC Voerendaal 3 2
Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2018

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be