STEENGOEDCup 2019 : Eindrangschikking

Meisjes       Jongens  
             
1   Volley Haasrode Leuven   1   Mendo Booischot
2   Ladies volley Limburg (As / Tongeren)   2   Stalvoc Beverlo
3   Stalvoc Beverlo   3   d'hondt volley Oudenaarde
4   Mendo Booischot   4   Volley Haasrode Leuven
5   Volley dames Heist   5   Orion Doetinchem (NL)
6   HHC Hornerhof (NL)   6   Greenyard Maaseik
7   Jeval Alken        
8   Volley Brabant (NL)        
9   Orion Doetinchem (NL)        
10   Greenyard Maaseik        

Zondag 29 december 2019 : Finalewedstrijden

Uur Terrein Poule Wedstrijd     Uitslag   
14:00 SA Finale M As / Tongeren   Volley Haasrode Leuven 1-3 (15/25, 25/19, 22/25, 20/25)
   
+16:00 SA Finale J Stalvoc Beverlo   Mendo Booischot 1-3 (18/25, 14/25, 25/20, 25/18)
                     
+18:00 SA Prijsuitreiking    

 

Zondag 29 december 2019 : Ronde 2

Uur Terrein Poule Wedstrijd     Uitslag
9:00 STED1 J4-J2 d'hondt volley Oudenaarde - Volley Haasrode Leuven 2-0    (25/19, 25/21)
9:00 STED2 J5-J6 Greenyard Maaseik - Stalvoc Beverlo 0-2 (21/25, 17/25)
9:00 STED3 J1-J3 Orion Doetinchem (NL) - Mendo Booischot 0-2 (16/25, 11/25)
9:00 STEEN4 M-1PA-2PB Stalvoc Beverlo - As / Tongeren 1-2 (25/12, 19/25, 9/15)
9:00 STEEN5        
9:00 STEEN6 M-2PA-1PB Mendo Booischot - Volley Haasrode Leuven 1-2 (19/25, 26/24, 13/25)
       
10:30 STED1 J-1 tegen 3 d'hondt volley Oudenaarde - Mendo Booischot 1-2 (25/17, 20/25, 13/15)
10:30 STED2 J-2 tegen 4 Stalvoc Beverlo - Volley Haasrode Leuven 2-1 (24/26, 25/22, 15/13)
10:30 STED3 J-plaats 5-6 Greenyard Maaseik - Orion Doetinchem (NL) 1-2 (22/25, 25/15, 9/15)
10:30 STEEN4 M-plaats 5-6 HHC Hornerhof (NL) - Volley dames Heist 0-2 (10/25, 23/25)
10:30 STEEN5 M-plaats 7-8 Volley Brabant (NL) - Jeval Alken 0-2 (19/25, 12/25)
10:30 STEEN6 M-plaats 9-10 Greenyard Maaseik - Orion Doetinchem (NL) 1-2 (25/15, 21/25, 5/15)
       
12:00 STED1 J-plaats 3-4 Volley Haasrode Leuven - d'hondt volley Oudenaarde 1-2 (23/25, 25/19, 13/15
12:00 STED2            
12:00 STED3 M-plaats 3-4 Stalvoc Beverlo - Mendo Booischot 2-0 (25/22, 25/19)

Zaterdag 28 december 2019

Stand na de poulewedstrijden (Eindstand poules)

Meisjes :

Reeks Meisjes-A       Reeks Meisjes-B    
Team Wedstr. Punten   Team Wedstr. Punten
Stalvoc Beverlo 4 11   Volley Haasrode Leuven 4 10
Mendo Booischot 4 9   As / Tongeren 4 8
HHC Hornerhof (NL) 4 7   Volley dames Heist 4 8
Volley Brabant (NL) 4 3   Jeval Alken 4 4
Greenyard Maaseik 4 0   Orion Doetinchem (NL) 4 0

Jongens :

Reeks Jongens-A    
Team Wedstr. Punten
d'hondt volley Oudenaarde 5 13
Stalvoc Beverlo 5 12
Mendo Booischot 5 10
Volley Haasrode Leuven 5 7
Greenyard Maaseik 5 3
Orion Doetinchem (NL) 5 0

Zaterdag 28 december 2019 : Poulewedstrijden

Meisjes :

Uur Terrein Poule Wedstrijd     Uitslag
9:00 STED1 M1 Mendo Booischot - Greenyard Maaseik 2-0 (25/4, 25/9)
9:00 STED2 M6 Orion Doetinchem (NL) - Volley dames Heist 0-2 (14/25, 23/25)
9:00 STEEN5 M5 Stalvoc Beverlo - Volley Brabant (NL) 2-0 (25/14, 25/22)
9:00 STEEN6 M10 As / Tongeren - Volley Haasrode Leuven 0-2 (18/25, 17/25)
        -      
10:15 STED1 M3 HHC Hornerhof (NL) - Greenyard Maaseik 2-0 (25/7, 25/11)
10:15 STED2 M7 Jeval Alken - Volley dames Heist 0-2 (22/25, 10/25)
10:15 STEEN5 M1 Mendo Booischot - Stalvoc Beverlo 1-1 (25/21, 17/25)
10:15 STEEN6 M6 Orion Doetinchem (NL) - As / Tongeren 0-2 (14/25, 23/25)
        -      
11:30 STED1 M3 HHC Hornerhof (NL) - Volley Brabant (NL) 2-0 (25/17, 25/20)
11:30 STED2 M7 Jeval Alken - Volley Haasrode Leuven 1-1 (25/20, 16/25)
11:30 STEEN5 M2 Greenyard Maaseik - Stalvoc Beverlo 0-2 (15/25, 12/25)
11:30 STEEN6 M8 Volley dames Heist - As / Tongeren 1-1 (25/22, 19/25)
        -      
14:45 STED1 M3 HHC Hornerhof (NL) - Stalvoc Beverlo 0-2 (22/25, 14/25)
14:45 STED2 M7 Jeval Alken - As / Tongeren 0-2 (13/25, 16/25)
14:45 STEEN5 M4 Volley Brabant (NL) - Mendo Booischot 0-2 (9/25, 12/25)
14:45 STEEN6 M9 Volley Haasrode Leuven - Orion Doetinchem (NL) 2-0 (25/14, 25/14)
        -      
16:00 STED1 M3 HHC Hornerhof (NL) - Mendo Booischot 1-1 (14/25, 25/21)
16:00 STED2 M7 Jeval Alken - Orion Doetinchem (NL) 2-0 (25/20, 25/15)
16:00 STEEN5 M4 Volley Brabant (NL) - Greenyard Maaseik 2-0 (25/17, 25/5)
16:00 STEEN6 M9 Volley Haasrode Leuven - Volley dames Heist 1-1 (22/25, 25/20)

Jongens :

Uur Terrein Poule Wedstrijd     Uitslag
9:00 STED3 J1 Orion Doetinchem (NL) - Stalvoc Beverlo 0-2 (17/25, 18/25)
9:00 STEEN4 J5 Greenyard Maaseik - Volley Haasrode Leuven 0-2 (17/25, 19/25)
               
10:15 STED3 J4 d'hondt volley Oudenaarde - Mendo Booischot 1-1 (25/24, 17/25)
10:15 STEEN4 J5 Greenyard Maaseik - Orion Doetinchem (NL) 2-0 (25/17, 25/13)
               
11:30 STED3 J2 Volley Haasrode Leuven - Stalvoc Beverlo 0-2 (22/25, 22/25)
11:30 STEEN4 J3 Mendo Booischot - Greenyard Maaseik 2-0 (25/19, 25/19)
               
14:45 STED3 J2 Volley Haasrode Leuven - Mendo Booischot 1-1 (25/22, 15/25)
14:45 STEEN4 J4 d'hondt volley Oudenaarde - Orion Doetinchem (NL) 2-0 (25/11, 25/10)
               
16:00 STED3 J6 Stalvoc Beverlo - Mendo Booischot 2-0 (25/24, 25/24)
16:00 STEEN4 J4 d'hondt volley Oudenaarde - Greenyard Maaseik 2-0 (25/15, 25/7)
               
17:15 STED1 J6 d'hondt volley Oudenaarde - Stalvoc Beverlo 2-0 (25/14, 25/13)
17:15 STED2 J1 Orion Doetinchem (NL) - Volley Haasrode Leuven 0-2 (18/25, 24/25)
Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2018

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be

 

Comments