Ook Rens Bogaerts tekent bij
De kern van onze ploeg voor volgend seizoen krijgt steeds meer vorm. Eerder konden we al aankondigen dat vier van onze basisspelers hun contract bij GREENYARD Maaseik verlengd hadden: Finoli, Perin, Fafchamps en Freimanis.
Nummer vijf is Rens Bogaerts: ook al beperkte zijn optreden zich dit seizoen nog tot enkele korte invalsbeurten, toch heeft hij ons in zijn debuutjaar overtuigd van zijn capaciteiten.
Zo scoorde de dubbele meter (2m02) uit Koersel zelfs al zijn eerste punten op het Europese toneel in Craiova en thuis tegen Alanya. Onlangs maakte hij ook de trip naar Istanboel mee, waar hij met zijn werk op training een steentje bijdroeg aan de sensationele uitzege.
Rens Bogaerts heeft dit seizoen ook een belangrijke rol gespeeld in onze B-ploeg, die vijf speeldagen voor het einde nog volop verwikkeld in de titelstrijd in tweede nationale B. Promotie naar eerste nationale, de reeks net onder de liga, zit er dus nog volop in.
Rens wordt 20 in de maand mei en hij past perfect in onze termijnvisie, waarin we talent van eigen bodem de kans willen geven om door te groeien naar onze A-ploeg.
Wij wensen dat hem dat lukt. Hoe sneller, hoe liever. Succes, Rens!