Hampus komt terug naar Maaseik
Onze intrede op het Europees toneel heeft ons woensdag weer verwend: een schitterende eerste set op topniveau, daarna een spannende nagelbijter, afgerond met het best mogelijke resultaat: 3-1 staat namelijk gelijk met 3-0, zodat we volgende week in Craiova genoeg hebben aan twee gewonnen sets. Maar we gaan naar Roemenië voor beter, want we willen in december (10 of 11) Tourcoing ontvangen in de volgende ronde.
In januari valt er sowieso nog meer Europees volleybal te beleven in de STEENGOED Arena. Tectum Achel speelt in dezelfde Europabeker als GREENYARD Maaseik. Zij zijn automatisch geplaatst voor de tweede ronde en daarin wordt hun tegenstander TSV Hartberg uit Oostenrijk.
Op 7 januari komt dat team naar Maaseik met in zijn rangen Hampus Ekstrand, de medical joker die eind vorig seizoen de ongelukkige Fran Iribarne verving.
Wij zeggen dus: welcome back in Maaseik, Hampus!