Over die kleine pink …

"Kunnen uw vingers praten" (gevolgd door vijf vraagtekens), stuurde een Maaseik-supporter me deze week in pb. Het duurde een paar seconden voor mijn euro viel, maar de dame verwees natuurlijk naar de slotzin van mijn vorige nieuwsbrief ("Knutselen"): "Mijn kleine pink fluistert me toe dat het ook dit seizoen een stevig potje knutselen zal worden om de hele kalender af te werken ..." Jawel, …

Jawel, ik heb inderdaad een vaste verbinding (!) met mijn pink die het overigens meestal bij het rechte eind heeft. Aandachtige lezers met een benijdenswaardig geheugen herinneren zich misschien nog dat dit kleine ding me vlak voor het seizoen toefluisterde "dat het een pittig seizoen wordt, en dat er – al vanaf de reguliere competitie – meer dan ooit gebatterd gaat moeten worden om de Final Four te halen". Twee weken later zei ie "dat Menen dit seizoen zelfs nóg sterker voor de dag gaat komen" ...

En goed twee jaar geleden waarschuwde die pink me "dat ons team zaterdagavond meer dan ooit de steun van Sterk Es Eik en de rest van de tribune kan gebruiken". Dat was vóór de match tegen Aalst, net voor Kerstmis. Ons team keerde toen uitgeput en uitgeblust terug uit Polen. Aalst won en stond daardoor op kop toen de competitie even later stilgelegd werd, weet je nog?

Ook deze keer krijgt pinkie al meteen gelijk: de match van nu zaterdag in Roeselare, die – zoals je al weet – in het begin van deze week werd verschoven naar komende woensdag, gaat ook dan niet door! Intussen zijn ook Achel-Menen en Gent-Leuven van zaterdag én Menen-Leuven van de week erna al afgelast.

Waar gaat dit allemaal eindigen? Mijn kleine pink weet het ook niet meer … (PiP)

 

Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2021

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be

 

Comments