Of wij stilzitten? Ik dacht het niet!

Met enige trots laten we het seizoen 18-19 achter ons. Maar voor je het beseft, staat het nieuwe al op de deur van onze STEENGOED Arena te kloppen.

Ook nu blijven onze vrijwilligers druk in de weer met onze geliefde sport. Zo kreeg o.a. de hele ledboarding een grondige check-up zodat onze trouwe sponsoren weer in de beste omstandigheden in beeld zullen komen tijdens onze thuiswedstrijden.

Bij de jeugd van GREENYARD Maaseik worden wekelijks enkele pasmomenten ingepland, want onze jongelui zullen aantreden met een volledig nieuwe outfit.

Officieel begint ons nieuwe seizoen per 1 juli. Traditiegetrouw starten we met de alom bekende jeugdkampen i.s.m. Sporta.

Maar zeker niet te vergeten: omstreeks deze tijd starten we ook weer met onze abonnementenverkoop. En wie een seizoenkaart koopt, wordt dit jaar extra in de watten gelegd…Onze club viert dit seizoen immers haar 60-jarige bestaan. Meer info over de abonnementen is op komst. Info over de komende feestelijkheden volgt een ietsje later...

 

 

Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2020

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be