Maaseik, 7 oktober ’12 - seizoen 2012-2013, Nr 16

Onze fanclub NOLIKO-4Ever werd in 2002 opgericht naar aanleiding van de 100° Europese wedstrijd. Vanaf het eerste moment hebben ze onze ploeg en club gesteund en zijn ze inmiddels onmisbaar geworden. Zowel in thuis als in uitwedstrijden zijn ze herkenbaar aanwezig en “supporteren ze luid” voor onze ploeg als het goed gaat maar ook als het eens iets minder gaat, echte fans dus!

NOLIKO-4Ever organiseerde donderdag de ondertussen traditionele kennismakingsavond tussen spelers, technische staf en supporters. Maar liefst +/- 100 personen kwamen samen in De Spaenjerd in Ophoven om er te genieten van een heerlijk pastabuffet maar vooral om de banden tussen spelers en supporters nog eens aan te halen aan het begin van het nieuwe seizoen. Hierbij zorgde coach Brecht Van Kerckhove voor een ludieke “quiz” waarbij zeer interessante nieuwtjes over de spelers naar boven kwamen.

Nieuwbakken ploegkapitein Wannes Rosiers dankte het bestuur en de leden van NOLIKO-4Ever voor hun steun aan de ploeg en beloofde een trofee te behalen voor dit jubileumjaar (hij zei er wel niet bij welke!). Dikke proficiat aan het bestuur olv Robert Kunnen en we wensen NOLIKO-4Ever nog vele jubileums toe!

Agenda:

Zaterdag 13 oktober ’12 om 20u30 NOLIKO Maaseik – Prefaxis Menen

Zaterdag 20 oktober ’12 om 20u30 NOLIKO Maaseik – Soleco Herk-De-Stad

Dinsdag 23 oktober ’12 om 20u30 NOLIKO Maaseik – Caja 3 TERUEL (ESP) 

Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2020

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be

 

Comments