Goed gereedschap…

Sinds deze week zijn onze spelers – na hun individuele voorbereidingsprogramma's – weer als team aan het trainen. Sommigen hebben nog verplichtingen met hun respectieve nationale selecties, maar hoe dan ook: de kop is eraf, seizoen 2019-2020 is gestart!

Het zal nog even duren voor we onze spelers in hun nieuwe uitrustingen zien opdraven voor officiële wedstrijden, maar intussen hebben ze uiteraard wél sportkleren en sportschoeisel nodig.

Ook voor dit seizoen heeft GREENYARD Maaseik een deal gesloten met het Japanse merk Mizuno (vooral befaamd om zijn sportschoenen) en met Erreà (het Italiaanse topmerk voor topsportkledij). "Goed gereedschap is het halve werk", zei mijn vader zaliger weleens. Onze spelers kunnen aan de slag! (PiP)

 

Print-vriendelijke versieStuur naar een vriendPDF versie

Powered by HostYou - Webbuilding & Design by ZuPP - Mastered by MVe/PMa - Engineering by Co-Ko - Copyright © 2020

CONTACT

 

Volleybalclub GREENYARD Maaseik

Sportlaan 10 - 3680 Maaseik

T: 0032 (0) 89 56 26 78

F: 0032 (0) 89 56 10 59

E: info@vcgreenyardmaaseik.be

 

Comments